Надійність перевірена часом

Про компанію

Фінансова компанія ”Укрреставрація” зареєстрована   4 жовтня 2004 року в місті Києві у формі Товариства з обмеженою відповідальністю. Має Ліцензію Комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг серія АВ № 614874 на здійснення  діяльності із  залучення коштів установників управління  майном для фінансування будівництва, а саме: діяльності  з залучення фінансових активів фізичних та юридичних осіб для фінансування об"єктів будівництва - житлових будинків, нежитлових приміщень  та паркінгів. В своїй діяльності  Фінансова компанія керується Законом України « Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», Законом України "Про фінансово - кредитні механізми i управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю", Ліцензійними  умовами провадження діяльності із залученням коштів установників управління майном для фінансування об’єктів будівництва.

Партнерами ТОВ ” Фінансова компанія ”Укрреставрація” є відомі будівельні компанії – забудовники, а саме: Українська спеціальна  науково-реставраційна  проектно-будівельно-виробнича корпорація «Укрреставрація», ПАТ «Трест Київпідземшляхбуд-2», ПрАТ «Комплексне підприємство широкопрофільного будівництва-2», ПрАТ «Спеціальне науково-реставраційне проектно-будівельно-виробниче товариство «Україна–Реставрація», ПАТ «Проектно-будівельний комплекс «Схід», що дає змогу виконувати договірні зобов’язання з інвесторами Фонду Фінансування будівництва.

ТОВ ” Фінансова компанія ”Укрреставрація” володіє  багатим досвідом  у реалізації об’єктів будівництва, що дозволяє бездоганно виконувати  свої функції. Введені в експлуатацію  об’єкти будівництва – житлові  будинки з підземними паркінгами по вул. Бориспільська 6, Бориспільська 12-В та Російська 45-В в Дарницькому районі міста Києва, будинок по вулиці Ярославська 7/9 в Подільському районі міста Києва. Будуються  житлові  будинки з нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом  №5  у складі забудови 6-го мікрорайону житлового масиву Осокорки-Північні( друга черга будівництва) та  №7 (секція 4,5,6) у 2-му мікрорайоні житлового масиву «Позняки» у Дарницькому районі м.Києва, житловий будинок по вул.Каунаській,2-А в Дніпровському районі м.Києва.

Незважаючи на непросту ситуацію, що склалася на будівельному ринку України, завдяки професійним та своєчасним діям,  компанія не тільки зберегла але  й примножила  потужний кадровий та технічний потенціал.

Колектив ТОВ ” Фінансова компанія ”Укрреставрація” – це високопрофесійні люди з великим життєвим досвідом  та енергійні перспективні  молоді фахівці, які забезпечують успіх роботи компанії.

Послуги, які надає Фінансова компанія ”Укрреставрація”:

  1. Створення та управління фондами фінансування будівництва.
  2. Залучення інвесторів та оформлення  їх участь  в фінансуванні об’єкта будівництва, саме:  квартир, паркомісць, нежитлових приміщень .
  3. Оформлення зміни об’єкта інвестування.
  4. Оформлення уступки (відступлення) права вимоги інвестора на користь третіх осіб.